Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG KU990i
27-12-2011, 07:53,
#1
LG KU990i
Przyznam że moja historia rozpoczęła się od tego telefonu. Przez pierwsze dni, wszystko było wspaniale, nawet zdąrzyłem wystawić pozywytny komentarz po kupnie i sprawdzeniu tego telefonu. To byl jednak mój sztandarowy błąd, ponieważ krótko po tygodniu, telefon rozpoczął serię porażek.

Szybko padająca bateria
Brak zasięgu
Nieoczekiwane restarty

To jedne z wielu błędów na które trafiłem. Nie pomagały zmiany softu, liczne zabiegi z oprogramowaniem. Telefon został więc sprzedany innemu "szczęśliwcowi" który chciał mieć do niego nerwy, tym razem jednak jako uszkodzony model... Myślę że to najgorszy LG, jaki mógł wyjść tej firmie.
Odpowiedz
03-01-2012, 09:45,
#2
RE: LG KU990i
Ten model faktycznie był szeroko rozprowadzonym przez LG, przez co LG dużo na nim straciło, albowiem okazało się że jeden z najbardziej dobrze sprzedawanych modeli LG jest modelem awaryjnym i to na szeroką skalę.
Odpowiedz
27-12-2012, 12:09,
#3
RE: LG KU990i
Fakt. LG chciało się wypromować, no może nie tyle co wypromować tylko sprzedać na większą skalę ten telefon. A sam telefon jakościowo jest jaki jest....
Odpowiedz
02-01-2013, 15:15,
#4
RE: LG KU990i
Mój kolega miał ten telefon i również na niego narzekał. Twierdził, że to nie jest telefon na dłuższą metę.
Odpowiedz
03-01-2013, 15:08,
#5
RE: LG KU990i
Moja mama ma ten telefon i może kiedyś był w miarę w miarę, to teraz nie jest. Chodzi mi o ekran. Ten dotyk jest straszny. Proszę porównać dotyk w tym telefonie z np. Samsungiem Galaxy Mini 2.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości