Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka sieć ?
11-12-2011, 14:54,
#1
Jaka sieć ?
Jaka sieć ma najtańsze rozmowy oraz sms do wszystkich sieci ?
Mógłbym doładowywać konto za 50zł w miesiącu lub opłacać abonament również za 50lzł.
Najbardziej zależy mi na tanich rozmowach do wszystkich sieci


Pozdrawiam
Odpowiedz
11-12-2011, 18:42,
#2
RE: Jaka sieć ?
PLUS PLUS PLUS, oni mają najtaniej i najlepsze pakiety.
Ja bym polecił mixa bo ostatnio mają dobre promocje i ceny.
Po plusie jest play a dalej długo długo nic ;]
Odpowiedz
11-12-2011, 18:47,
#3
RE: Jaka sieć ?
Szczerze to polecam ci Orange , szczególnie jezeli masz interent u nich , wtedy maja do zaoferowania sporo promocji dlatego ze stajesz się ich stałym klientem który się u nich rozwija , Myślę ze korzystnie jest miec telefon w ich sieci , mają doskonały zasie prawie w calej Polsce , a Plus ostatnio u mnie szwankował bynajmniej jw mojej okolicy , nie polecam plusa niby duza organizacja , ale nie potrafią zadbać o klijenta przy zmianach taryf trzeba uważać na ich haczyki by nam pieniądze z konta nie wyparowały , w orange nie ma tego polecam orange.
Odpowiedz
12-12-2011, 22:43,
#4
RE: Jaka sieć ?
Wybrałem PLUSA panowie . Chciaż nie zapoznałem się ze wszystkimi promocjami to chyba polecam , nigdy nie miałem styczności z tą siecią , ale jest naprawde fajna stwierdzam to po kosztach rozmow sms-ow i danych pakietowych przy doładowaniu
Odpowiedz
14-12-2011, 10:35,
#5
RE: Jaka sieć ?
Dobrze zrobiłeś , plus to jedna z lepszych sieci , jeszcze polecam młodzieżowe 36,6 tanie rozmowy nie mówiąc o sms-ach bo za 3 zeta możesz ich pisać do woli pozdrawiam
Odpowiedz
08-10-2012, 16:33,
#6
RE: Jaka sieć ?
Wszystko zależy od tego do kogo najwięcej dzwonisz i piszesz. Większość moich znajomych ma orange dzięki czemu za 6zł mam do nich 600 sms'ów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości