Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG GT505 sam się wyłącza, nie mogę nic zrobić
16-12-2011, 11:18,
#1
LG GT505 sam się wyłącza, nie mogę nic zrobić
Witam.Wink
Od paru dni mam poważne problemy z moim telefonem LG GT505.
Na początku sam się wyłączał co parę minut, po powtórnym włączeniu działał normalnie jednak po kilku dniach po samoczynnym wyłączeniu nie mogłam go już włączyć z powrotem.(pojawiało się tylko czarne tło z napisem LG i dalej nic się nie działo, w takim stanie mógł zostawać nawet parę godzin).

Myślałam, że to wina zapchanej pamięci. Kiedy na chwilę udało mi się włączyć telefon usunęłam wszystkie zdj, filmy, sms'y i muzykę, z karty pamięci i pamięci telefonu, jednak po chwili znów się wyłączył i od tego czasu już nic z nim nie mogę zrobić.

dodam, że program na płytce nie działa na moim komputerze (owszem da się go zainstalować i pojawia się nawet ikonka, ale po kliknięciu w nią nic się nie pojawia)
instalowałam też już inne wersje oprogramowania i wszystkie sterowniki...

Co mogę w tej sytuacji zrobić? I czym to może być spowodowane?

Z góry dziękuje.Smile
Odpowiedz
17-12-2011, 14:51,
#2
RE: LG GT505 sam się wyłącza, nie mogę nic zrobić
Oddaj go na serwis tylko na dobry zebyś potem na serwisantów nie stękał bo koszt bedzie adekwatny do wykonanej roboty nie łaszcz się na 20 zł Zanies go poprostu do droższego serwisu i po sprawie .Samemu nic nie rób bo mozesz jeszcze bardziej popsuć.
Odpowiedz
22-12-2011, 21:45,
#3
RE: LG GT505 sam się wyłącza, nie mogę nic zrobić
A czy dałaby coś reinstalacja softu? Może napisz czy coś zdziałałeś, jak nie to ja Ci coś na to poradze
Odpowiedz
27-12-2011, 07:46,
#4
RE: LG GT505 sam się wyłącza, nie mogę nic zrobić
Ehh te LG..
Zauważyłem że dużo telefonów tej firmy pada. Niestety najlepszym czym LG się może chwalić to używaną optyką i jak zwykle fajnymi ekranikami w zakresie swoich telefonów. Ale soft to tutaj najbardziej słaba strona LG, która w wielu modelach się odznacza.
Odpowiedz
03-01-2012, 09:42,
#5
RE: LG GT505 sam się wyłącza, nie mogę nic zrobić
A tam, LG stara się, teraz soft to nie problem, bo możemy sięgnąć po wiele odpowiednich softów takich jak Googlowskie, czy Microsoftowe. Resztę myśle że LG wykonuje właściwie.
Odpowiedz
02-01-2013, 15:14,
#6
RE: LG GT505 sam się wyłącza, nie mogę nic zrobić
Może być również uszkodzony jakiś styk i dlatego coś tam nie łączy. Lepiej oddać do serwisu. Oni się lepiej znają gdyż powodów czemu telefon się wyłącza może być mnóstwo.
Odpowiedz
03-01-2013, 15:07,
#7
RE: LG GT505 sam się wyłącza, nie mogę nic zrobić
(22-12-2011, 21:45)Kapitan Bomba napisał(a): A czy dałaby coś reinstalacja softu? Może napisz czy coś zdziałałeś, jak nie to ja Ci coś na to poradze

Tak, czasami to pomaga, więc warto spróbować.
Odpowiedz
04-01-2013, 20:30,
#8
RE: LG GT505 sam się wyłącza, nie mogę nic zrobić
Nie polecam reinstalacji softu bo możesz uszkodzić telefon tak, że nie będzie wogóle działał.
Odpowiedz
11-01-2013, 15:55,
#9
RE: LG GT505 sam się wyłącza, nie mogę nic zrobić
Hm, fakt to racja, jak ktoś się mało zna, to czasami można coś popsuć, ale w komisie GSM też mogą przeinstalować softa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości