Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iphone 3G warto ?
13-11-2010, 23:38,
#1
Iphone 3G warto ?
hej,

czy waszym zdanie warto zaopatrzy? si? w Iphona 3G ?
Odpowiedz
13-11-2010, 23:50,
#2
RE: Iphone 3G warto ?
(13-11-2010, 23:38)Janek napisał(a): hej,

czy waszym zdanie warto zaopatrzy? si? w Iphona 3G ?

jak najbardziej tak, bardzo fajna zabawka Wink
Odpowiedz
11-12-2011, 14:39,
#3
RE: Iphone 3G warto ?
Apple iphone 3G jest zawsze w cenie, co nie zmienia faktu że jest to już troszkę starszy telefon.
Zależy do czego ten telefon potrzebujesz, za tą cenę masz wiele propozycji innych producentów.
Warto rozejrzeć się w internecie za wszelkiego rodzaju "Xperiami" czy Samsungami które w większości oparte są na nowoczesnym Androidzie
Odpowiedz
11-12-2011, 16:20,
#4
RE: Iphone 3G warto ?
Witam. Zależy po co ci telefon. Jeśli masz do wydania ok. 600zł i dużo piszesz, to warto rozejrzeć się za telefonem z fizyczną klawiaturą QWERTY. Dobrym rozwiązaniem jest telefon Nokia N97. Szczerze polecam, miałem go 2 lata i ani razu mnie nie zawiódł. Dużo aplikacji, szybko działa. Ma symbiana S60V5, i pomimo powszechnych opinii jeśli mądrze korzystasz z niego (wyłączasz aplikacje a nie je minimalizujesz, jak w komputerze) to nie będzie ci się zacinał i wyłączał. Pamiętaj, że Iphone 3G nie ma możliwości oryginalnie wysyłania wiadomości MMS! Przerobione softy (jailbreak itd) unieważniają gwarancje. Często są to importy z Anglii, składaki po serwisowe (telefon złożony z 3 innych) lub topielce ratowane suszarką. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz, razem coś zaradzimy.
Odpowiedz
12-12-2011, 22:56,
#5
RE: Iphone 3G warto ?
Troszkę poszperałem i swoją wiedzę podszkoliłem zeby ci pomóc , no więc iPhone to przereklamowana zabawka według wielu ludzi i użytkownik , nie jest az tak swietny jak by się wydawać moglu , bo i za nowy nie jest tak że zarówno . Polecam coś ze stajni noki z klawiaturami qwerty i oczywiście w dotyku , nokie mają to do siebie że dotykowe się bardzo fajnie sprawują
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości