Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T-mobile
13-12-2011, 20:39,
#1
T-mobile
Jak jest teraz w t-mobile, mają lepszą oferte niż dawan era?
Byłem kiedyś w erze i przeszedłem do plusa bo mieli lepsze telefony, zależy mi na tanich rozmowach do wszystkich sieci.
Odpowiedz
13-12-2011, 21:07,
#2
RE: T-mobile
o tak ! Jest o niebo lepiej, nie powiem ci dokładnie co się zmieniło ale dużo, wejdź na ich stronę i zobacz, wszystko się zmieniło na lepsze, oferty niektóre po 50% taniej i w ogóle super ! polecam
Odpowiedz
14-12-2011, 10:28,
#3
RE: T-mobile
Co jak co nie przejdę do tego szwabskiego producenta gum do żucia i już .Niee podoba mi się różowy ;D nie no ale tak poważnie , napewno coś się musiało zmienić , bo to jednak operator między narodowy i musieli wprowadzić jakieś promocje żeby zachęcić do siebie może kiedyś sprobuję hmmm
Odpowiedz
14-12-2011, 10:48,
#4
RE: T-mobile
Ja T-mobile odziedziczyłem po zniknieciu ery , i powiem wam że idzie odczuć korzyści wynikające z tanszych rozmow , i jest więcej danych pakietowych , nie jakieś tam kolosalne różnice , ale nie jest źle nie narzekam , z tym ze wiekszosc mojej rodziny ma w erze i do inych sieci raczej nie dzwonie , nie wiem jak się ta sprawa przedstawia.
Odpowiedz
15-12-2011, 21:32,
#5
RE: T-mobile
Ja akurat mam w t-mobile i powiem że jezeli masz znajomych też w t-mobile to oferta jest bardzo korzystna, ale jeżeli chcesz dzwonić na stacjonarne lub co gorsza do plusa i orange to odradzam t-mobile, na międzysieciowych zdzierają.
Odpowiedz
17-12-2011, 14:54,
#6
RE: T-mobile
na między sieciowych zdzierają , bo to nie polska firma , ale zagranice jak jedziesz czy dzwonisz to jest mega okej . polecam podróżującym !!!
Odpowiedz
17-12-2011, 15:00,
#7
RE: T-mobile
masz racje , sprawdziłem te miedzy narodowe połączenia i się opyla , nic tylko brać hehe , a tak na powaznie to opłaca się tylko tym ktorzy mają bliskich , rodzine w tej sieci i to by na tyle było
Odpowiedz
21-12-2011, 19:32,
#8
RE: T-mobile
Dobra, zostaje w Plusie, dzieki wszystkim za odpowiedzi i udzielanbie się w temacie. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości