Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamy GSM
19-08-2013, 19:48,
#11
RE: Reklamy GSM
Z tego co mi wiadomo jest to jeden z wielu nowych chwytów marketingowychSmileW dzisiejszych czasach pomysłowość dystrybutora nie zna granicSmileA wracając do tematu to Krivi doświadczył całkiem ciekawego doświadczenia...;P
Odpowiedz
22-08-2013, 10:08,
#12
RE: Reklamy GSM
U mnie na szczęście cisza od tamtego dniaSmilemam dłuższy czas spokoju od tych "natrętów"SmileA Krivi to tak jak widać, niech zbiera dalej nowe doświadczenia i nas o tym informuje hehe
Odpowiedz
23-08-2013, 21:11,
#13
RE: Reklamy GSM
No ja wprowadziłem żonie kategoryczny i dożywotni zakaz odbierania telefonów nieznanych hehehSmileOczywiście żartuje, ale poprosiłem ją o nie przyjmowanie takich propozycji hehe
Odpowiedz
24-08-2013, 08:33,
#14
RE: Reklamy GSM
Cytat:No ja wprowadziłem żonie kategoryczny i dożywotni zakaz odbierania telefonów nieznanych heheh


To ty wprowadzasz zakaz, pierwszy lepszy telefon nieznany, a ty się zgadzasz na spotkanieWinkAle byś miał suszenie głowy w domuTongue
Odpowiedz
26-08-2013, 13:53,
#15
RE: Reklamy GSM
Nie kracz bo wtedy się skompromituje w oczach żony i jak to kobiety w oczach jej koleżanek hehehe
Odpowiedz
27-08-2013, 11:20,
#16
RE: Reklamy GSM
Miałem przed chwilą telefon. Pani oferowała darmową prezentcje garnków z możliwością wygrania super niespodzianek.

Tak wogóle czy nie jest przestępstwem to, że firma posiada twoje dane bez twojej zgody???
Odpowiedz
28-08-2013, 18:18,
#17
RE: Reklamy GSM
Właśnie sam jestem ciekaw w jaki sposób te firmy pozyskują klientelle? Skąd czerpią numery ludzi? Np mnie nie ma w książce telefoniczniej nigdzie a dzwonią...
Odpowiedz
15-09-2013, 16:46,
#18
RE: Reklamy GSM
A ja dziś rano znów telefon miałemTonguePani zapraszała mnie na spotkanie jakieś o zdrowiu, ja mówie że dziękuje, a ona że chyba na zdrowiu musi mi zależeć i musze przyjśćSmilePowiedziałem że jak widać mi nie zależy i odłożyłem słuchawkę. Masakra że w niedziele rano już nawet dzwonią;/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości