Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyższy poziom negocjacji
03-08-2013, 13:33,
#1
Wyższy poziom negocjacji
Napewno każdy z nas miał już do czynienia z przedłużaniem umowy, zawieraniem nowej itp. Jak pewnie każdy z nas również zauważył pierwsza oferta operatora zazwyczaj nie powala z nóg i nie zachwyca nas. Ale jest pewien sposób, który stawia osobę oferującą nam nową umowę, jej przedłużenie poniekąd pod ścianą. Mianowicie podczas takiej rozmowy,musimy zaznaczyć że jako stali klienci firmy prosimy o rozmowę na temat nowej umowy z wyższego poziomu nogocjacji. Jest to wtedy wyraźny znak że orientujemy się w sytuacji i wiemy co jest na rynku, w razie niepowodzenia powiadamiamy że uciekniemy do konkurencji bo mają bardziej atrakcyjne oferty. W moim przypadku po słowach "poproszę o rozmowę z uwzględnieniem wyższego poziomu negocjacji", w 3 na 4 takie rozmowy uzyskałem korzystny wynikSmile
Odpowiedz
04-08-2013, 18:01,
#2
RE: Wyższy poziom negocjacji
Sposób naprawdę działa, pewien czas temu mój znajomy podpowiedział mi że mam ta kpoprowadzić rozmowę. Po tych słowach rozmowa diametralnie zmieniła swój kierunekWink
Odpowiedz
07-08-2013, 14:14,
#3
RE: Wyższy poziom negocjacji
Szczerze przyznam się że nie słyszałem nigdy o tym, ale z tego co widzę to ma to sens i będzie trzeba wypróbować niebawem. Akurat za pół roku kończy się umowa na kablówkę więc niedługo zaczną sie telefony;P
Odpowiedz
09-08-2013, 14:42,
#4
RE: Wyższy poziom negocjacji
To wszystko to jest gra psychologiczna pomiędzy sprzedawcą a klientem. Sprzedawca stara się ciebie podejść, ty musisz mu starać się odpowiedzieć pięknym za nadobneWinkWtedy w 50% taka osoba zaczyna się denerwować itp. To jest właśnie ta twoja przewaga negocjacyjnaWink
Odpowiedz
19-08-2013, 16:05,
#5
RE: Wyższy poziom negocjacji
I jak? Ktoś testował wyżej opisany sposób jeszczeTongue? Jestem niezmiernie ciekaw kolejnych relacji i prób przechytrzenia sprzedawcówTongue
Odpowiedz
26-08-2013, 13:56,
#6
RE: Wyższy poziom negocjacji
Dziś telefon miałem wlaśnie w związku z kończącą się umowąSmilePoprosiłem o warunki dla stałych i długoletnich klientów. Pan powiedział że przygotują dla mnie nową ofertę na jutro i w godzinach popołudniowych zostanie mi ona przedstawionaWink
Odpowiedz
27-08-2013, 11:21,
#7
RE: Wyższy poziom negocjacji
Ha Ha Ha, czyli wujek comanche dobrze wam doradził. W końcu klienci mają szansę zatriumfować a nie te pijawki ze sprzedaży hehe!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości