Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z rozwiązaniem umowy
03-08-2013, 11:49,
#1
Problem z rozwiązaniem umowy
Witam, jakiś czas temu złożyłem wymówienie umowy w Orange. Wszystko przebiegało nie tak jak piwinno Problemy zaczęły się już w salonie podczas wymawiania. Po mojej deklaracji i wręczeniu pani z salonu pisma, zostałem połączony z konsultantem z centrali. Pan był niesamowicie natrętny i zadawał pytanie za pytaniem w stylu: czemu zrywam umowę? czemu nie chce dłużej byc w orange? czemu odchodze jeśli on daje mi więcej i taniej?... Po tej wymianie zdań umowa miala zostać zakonczona po miesiącu (miesięczny okres wypowiedzenia). Jakie było moje zdziwienie kiedy po 2 miesiącach przyszedl rachunek, zgłosiłem to w salonie. Nastepny miesiąc - znów nowy rachunek. Ide znów do salonu, zostaje połączony z centralą, podaje nr klienta i cała resztę, mówie pani ze nasza rozmowa odbyla się wtedy i wtedy, a podobno je nagrywacie. Pani zmieszana ucieka od słuchawki, wraca po chwili i coś kręci. Mówi ze ok, umowa wymówiona... Za miesiąc to samo, pond to list z ostrzeżeniem przed wizytą komornika... Poźniej nastąpił okres nowych rachunków i romantycznej korespondencji z "firmą" orange (celowo z małej litery). Po kilku listownych wymianach zdań na temat mojej sprawy, nie dostałem już żadnej odpowiedzi prócz listu z datą w której ma się stawić u mnie komornik... Po tym piśmie poddałem się i zapłaciłem kwotę podaną w liście ( poprostu chcialem uniknąć gonitwy po urzędach itd). Tak to po prawie rocznej batalii zakończyła się moja przygoda z firmą orange...

Reasumując przestrzegam wszystkich przed nimi, tzn póki płacicie będzie w miarę w porządku... Jednak wymówienie umowy wiąże się z setkmi bzdur i pomówień ( przynajmniej w moim przypadku), dlatego też nie polecam nikomu tego operatora...
Odpowiedz
06-08-2013, 15:57,
#2
RE: Problem z rozwiązaniem umowy
No naprawdę przypadek wyjątkowy. Pech jak nie wiem co, myślę że poprostu źle trafiłeś. Nie można uogólniać że nikt z personelu nie jest doinformowany i wogóle...
Odpowiedz
10-09-2013, 17:15,
#3
RE: Problem z rozwiązaniem umowy
Hmm, ktoś miał może jeszcze podobny przypadek do mojego???
Odpowiedz
26-10-2013, 19:07,
#4
RE: Problem z rozwiązaniem umowy
Takie przypadki zdarzają się u różnych operatorów (chociaż faktycznie w orange trochę bardziej nagminnie). Na szczęście na skutek konkurencji na rynku sytuacja zmierza ku lepszemu.
Odpowiedz
19-03-2015, 12:37,
#5
RE: Problem z rozwiązaniem umowy
Wszystko na piśmie, nic na gębę. Polska to jest taki kraj, że wszystko musisz mieć udokumentowane, no i do tego najlepiej to wymówienie nie wyrzucać, tylko jakiś czas trzymać, tak, żeby był dowód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości