Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadajnik GPS do telefonu
12-12-2011, 11:33,
#1
Nadajnik GPS do telefonu
Witam ,nie ma tutaj takiego działu , ale myślę że ten jest odpowiedni , znacie jakies dobre firmy produkujace moduły gps do telefonów , chodzi mi oczywiscie o dołaczany moduł na blue totch , chce taki kupić ojcu pod choinkę a nie zabardzo orietuje się w sprawie , proszę o pomoc . dziekuje
Odpowiedz
12-12-2011, 14:19,
#2
RE: Nadajnik GPS do telefonu
Hmm, dobra firma to jest pojęcie względne. Może okreśs swój budżet to coś ci doradzę.
Sam lepiej nie kieruj się ceną ponieważ jest wiele modeli takich modułów które nie mają zbyt dobrego zasięgu i czesto przerywają a kosztują majątek.
Odpowiedz
12-12-2011, 22:42,
#3
RE: Nadajnik GPS do telefonu
Mam moduł Qstarz jakis chinol , nie wiem ile kosztuje bo go znalazłem , ale za drogi nie był bo by go nikt nie zgubił xD działa dobrze łącze go z moim sport trackerem w nokii i smiga tak jak trzeba czasem zaniża pozycjonowanie i przekłamuje wysokości nad poziomem morza , ale tak jest fajny , tylko lipa z tym ze trzeba nosic moduł i telefon.
Odpowiedz
12-12-2011, 22:47,
#4
RE: Nadajnik GPS do telefonu
Jeżeli ma on służyć tylko do navigacji to odradzam taki zakup dlaczego ? nie jest to wygodne nosić dwa urządzenia . a w dzisiejszych czasach nawigacje satelitarne są tak śmiesznie tanie że nie warto się w to bawić , no chyba ze chce się taki moduł wykorzystywać do innych rzeczy jak tu kolega wyżej podał.
Odpowiedz
12-12-2011, 22:59,
#5
RE: Nadajnik GPS do telefonu
Troche przybliżyliście mi temat Panowie , chyba jednak nie przemyślałem swej decyzji z tym modułem gps jednak skusze się na navi chociaż by ze względu na łatwiejszą obsługę urządzenia . dzięki za tak obszerne wyjaśnienie pozdrawiam.
Odpowiedz
14-12-2011, 10:37,
#6
RE: Nadajnik GPS do telefonu
Dokładnie , mądra decyzja , kupiłeś już coś ? masz na oku jakaś navi pochwal no się ;]
Odpowiedz
14-12-2011, 10:47,
#7
RE: Nadajnik GPS do telefonu
Powiem wam , że na oku mam nawigacje ogólnie od firmy MIO , miałem do niech dwa laptopy i oba sprawowały się świetnie , myślę ze nad tą firma powinienem się skupić , co prawda za tanich nawigacji to nie robią ale jakieś pieniążki wyczarteruje na ten prezent . pozdrawiam , i temat do zamkniecia.
Odpowiedz
21-12-2011, 19:23,
#8
RE: Nadajnik GPS do telefonu
Hahah, ta nawigacja to lipa. Miałem dwie sztuki i po pół roku jedna się rozleciała a po roku druga, cena nie zawsze idzie w parze z jakością !
Odpowiedz
28-12-2011, 14:01,
#9
RE: Nadajnik GPS do telefonu
A nie lepiej korzystać z nawigacji w telefonie ? Tzn. kupić telefon z nawigacją już ? Wtedy tylko ładowarka samochodowa i masz dobrą nawigację Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości