Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung liderem rynku ?
27-12-2011, 08:20,
#1
Samsung liderem rynku ?
Na dzień dzisiejszy wydaje się iż to własnie Samsung, na czele z HTC stoi na samej górze jeśli chodzi o oferrty telefonów komórkowych. Po pierwsze, Samsung tworzy bardzo dużo telefonów rocznie, które są ogłaszane wielkimi telefonami, na widok których wielu osobom cieszą się oczy. Telefony, ich premiery oraz prezentacje w Samsungu, są coraz głośniejsze i coraz bardziej prestiżowe.
Odpowiedz
03-01-2012, 09:32,
#2
RE: Samsung liderem rynku ?
Według mnie Samsung produkuje teraz najlepsze telefony. HTC również dobre, ale są to modele, których jest mało, nie każdy może więc w swojej kategorii znaleźć coś dla siebie, co innego w wypadku Samsunga.
Odpowiedz
17-12-2012, 15:30,
#3
RE: Samsung liderem rynku ?
Zdecydowanie Samsung poczynił największy progres w ciągu ostatnich kilkudziesięciu miesięcy z porównaniem do innych marek. Oczywiście to moje zdanie.
Odpowiedz
04-08-2013, 15:16,
#4
RE: Samsung liderem rynku ?
Czy samsung jest liderem rynku? Czy ja wiem, nie byłabym aż taka optymistyczna. Niby telefony całkiem solidne i nawet tanie, to mimo wszystko nie przepadam za nimi. O wiele bardziej wolę wcześniej wspomniane HTC.
Odpowiedz
05-08-2013, 20:52,
#5
RE: Samsung liderem rynku ?
Sądzę że od roku 2011 wiele mogło się zmienić, a ten tamat właśnie pochodzi z tego rokuSmileA tak poza tym to teraz coraz bardziej różnice miedzy markami się zacierają, większość zależy od indywidualnych preferencji klientów...
Odpowiedz
20-11-2013, 11:45,
#6
RE: Samsung liderem rynku ?
Ja jednak wciąż jestem zdania, że Samsung wypuszcza na rynek chyba najsolidniejsze i najbardziej wytrzymałe telefony z ich bardzo dobrym designem. Poza tym, w przeciwieństwie do innych firm, w przypadku Samsung ciężko jest znaleźć jakieś ewidentne niewypały, a to o czymś świadczy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości