Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wybór tv +internet
16-12-2011, 11:25,
#1
wybór tv +internet
Mam pytanie odnośnie dostawców neta stacjonarnego. Niebawem kończy mi się umowa z obecnym dostawcą .Chciałbym płacic ok 100zł (10Mb/s), a biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnim czasie wyszło sporo promocji również z pakietami TV, to domyślam się , że mogłabym jakoś ograniczyć swoje rachunki. Pytanie tylko na co zwrócić uwagę przy wyborze i jaki operator ma teraz najkorzystniejsze warunki ?
Odpowiedz
16-12-2011, 11:44,
#2
RE: wybór tv +internet
Jeśli chodzi o tv to są lepsze i tańsze rozwiązania na rynku i nie dostarczają ich Operatorzy. Sprawdź sobie weeb.tv
uważam że to świetna sprawa za parę groszy
masz dostęp do najlepszych kanałów Smilenie ma lepszego rozwiązania na rynku
Natomiast jeśli chodzi o internet to jeśli nie jesteś w lokalizacji w której UPS ma swoje łącza - ponieważ ma najlepsze propozycje to myślę że
możesz spróbować w Netii = w tym mogę pomóc Smile- obecnie daje maksymalną przepustowość na linii tj. 20/1 Mb w cenie 59.90 zł brutto
Odpowiedz
16-12-2011, 11:53,
#3
RE: wybór tv +internet
Tak zgadza się często maksymalny upload to 1 Mbit/a ale to wynika ze specyfiki łącze adsl, wyższe przepustowości mogą być realizowane po światłowodzie lub po jakiejś dobrej
radiolinii i oczywiście takie łącza są odpowiednio droższe.
Odpowiedz
16-12-2011, 19:09,
#4
RE: wybór tv +internet
Ja tam bym tego nie łączył, nawet jeżeli będzie jakaś promocja to później i tak Cię skasują 2x więcej.
Ja jestem z tych co wierzą że w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo
Odpowiedz
19-12-2011, 21:08,
#5
RE: wybór tv +internet
Może ktoś coś powiedzieć o netii?
Sam jestem na etapie zmiany dostawcy i może bym spróbował ta netie. Co polecacie?
Odpowiedz
20-12-2011, 18:52,
#6
RE: wybór tv +internet
Ja mam netie i nie narzekam, internet taki jak w umowie, wszystko jest cacy czyli tak jak być powinno ;]
Odpowiedz
23-12-2011, 20:20,
#7
RE: wybór tv +internet
Ijak ? Coś już wybrałeś czy rezygnujesz z tego motywu ? , tak jak wyżej pisałem ''masz dostęp do najlepszych kanałów Smile nie ma lepszego rozwiązania na rynku''
Odpowiedz
21-12-2012, 19:38,
#8
RE: wybór tv +internet
A co myślicie o Cyfrowym Polsacie i jego internecie? Opłaca się czy nie warto się bawić w te klocki?
Odpowiedz
23-12-2012, 12:44,
#9
RE: wybór tv +internet
Co do Cyfrowego Polsatu to szczerze nie wiem, ale co sądzicie o Netii?
Odpowiedz
24-12-2012, 18:44,
#10
RE: wybór tv +internet
Mój kumpel ma Netię i nie narzeka. Twierdzi, że nie zamienił by na nic innego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości