Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange - Firma fatalna nie polecam Orange - Firma jest fatalna, nie szanuje swoich kl
14-12-2011, 12:16,
#1
Orange - Firma fatalna nie polecam Orange - Firma jest fatalna, nie szanuje swoich kl
Orange to naciągacze.
Firma jest fatalna, nie szanuje swoich klientów, jej konsultanci wprowadzają w błąd klientów.
Firma naciąga klientów na opłaty niezgodne z prawem nie dając możliwości korzystania z usług za które żąda opłat.
Totalna porażka a nie solidna firma!!!

Moje słowa nie są puste ponieważ mam na to dowody firma Orange żąda ode mnie co miesiąc opłaty za dostęp do internetu stacionarnego a od dwóch miesięcy nie potrafi go dostarczyc.
W umowie internet 2 M a realnie wielka klapa, ping dochodzi do 3500 ms.

Żeby nie było niejasności, wielokrotnie składałem reklamacje na które dostawałem wymijające odpowiedzi nie
prowadzą do usunięcia problemu.

Podobnie jest w mobilnym.
Złozyłem reklamację na Business Everywhere na początku pażdziernika do dziś nie dostałem odpowiedzi.
Zablokowali dostęp pomimo zapłacenia za usługe.

Nie wiadomo co ci państwo robią.
Na pewno potrafią wystawić faktury mimo fatalnej usługi.
Totalny brak profesjonalizmu.

Kury macać nie zajmowac się telefonią.


Czy wszyscy dla nich są bezmyślnymi frajerami????

Nie zawierajcie żadnych omów z tą firmą - będziecie żałować po podpisaniu umów !
Odpowiedz
14-12-2011, 16:28,
#2
RE: Orange - Firma fatalna nie polecam Orange - Firma jest fatalna, nie szanuje swoich kl
Nie wiem co ty masz do tej firmy, miałem tam kiedyś abonament i bylo wszystko ok, chyba przesadzasz.
Może niech wypowiedzą się inni
Odpowiedz
14-12-2011, 21:51,
#3
RE: Orange - Firma fatalna nie polecam Orange - Firma jest fatalna, nie szanuje swoich kl
Przesadzasz , możę akurat miałeś pecha , ale tak nic do nich nie mam naprawde dobra firma , szczerze moge ją polecic
Odpowiedz
15-12-2011, 16:20,
#4
RE: Orange - Firma fatalna nie polecam Orange - Firma jest fatalna, nie szanuje swoich kl
Ja tam mam dobre wspomnienia z nimi, kiedyś nawet pomylili się na fakturze i dostałem 100zł mniej do zapłaty.
Co 2 lata przyjeżdża miły Pan do domu, oferuję ciekawe telefony, miło się z nim rozmawia.
A nic do nich nie mam !
Odpowiedz
20-12-2011, 17:09,
#5
RE: Orange - Firma fatalna nie polecam Orange - Firma jest fatalna, nie szanuje swoich kl
Przesada ! Mam u nich trzy umowy i wszystko świetnie jest, co dwa lata nówka telefon, ludzie mili, nie to co w play!
Odpowiedz
28-12-2011, 14:15,
#6
RE: Orange - Firma fatalna nie polecam Orange - Firma jest fatalna, nie szanuje swoich kl
Widać po samym poście, że nie wiele tutaj było do przekazania, tylko puste oczernianie.
Również mam w Orange, dokładnie dwie umowy.
Z jednej co prawda rezygnuje, jest u mnie strasznie słaby sygnał, tak więc aby poprawnie działał mi internet, muszę na balkonie stać i logować się Wink
Ale telefon jak najbardziej zostaje, choć może też mniejszy abonamencik wybiorę.
Odpowiedz
03-01-2012, 09:58,
#7
RE: Orange - Firma fatalna nie polecam Orange - Firma jest fatalna, nie szanuje swoich kl
Według mnie faktycznie Orange daje radę w swoich odpowiednich możliwościach i ofertach które daje nam do wykorzystania w tym wypadku, na dzień dzisiejszy. Pełna obsługa, pelen zakres tylko coś z telefonami na zimę nie szaleli w ofercie Wink
Odpowiedz
03-08-2013, 12:51,
#8
a
Firma odkąd ma spore grono stałych klientów obniża swoje loty jeśli chodzi o utrzymanie klientelli... Nie daj boże jeśli ktoś chce zrezygnowac z usług... Swój przypadek opisałem w tym dziale, zainteresowani niech zapoznają się z lekturkąSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości