Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
14-12-2011, 10:39,
#1
Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
Wiatam , tutaj możemy toczyć rozmowy o naszych zainteresowaniach , myslę że ten temat będzie stanowił dobre oderwanie się od rozmow o telefonach , pozdrawiam
Odpowiedz
14-12-2011, 10:43,
#2
RE: Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
Moim hobby jest gra w siatkę , lubimy z kumplami wieczorkiem wyjść na pobliską halę sportową trzy razy w tygodniu i przez dwie godzinki pykać w siatkówkę , coraz lepiej nam to wychodzi może założymy jakiś swój podwórkowy zespół , tylko gdzie znaleźć przeciwników , ale coś się pomyśli , narazie ćwiczymy , bardzo fajne hobby powiem szczerze jaram się tym .
Odpowiedz
14-12-2011, 20:31,
#3
RE: Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
Moje hobby to piwo, lubię czasem z kumplami wyjść na browarka i oczywiście telefony, dlatego udzielam się na tym fajnym forum
Odpowiedz
14-12-2011, 21:47,
#4
RE: Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
Moje hobby ,hmm preferuje takie samo hobby jak Arnold , tez czasem lubie zabalować , co sobota baleciki , no teraz adwent ale dajemy radę ;D
Odpowiedz
14-12-2011, 22:01,
#5
RE: Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
No widzę chłopaki ciekawe zainteresowania , nie wpadłem na to ale hmm też uprawiam ten sport co ty bolek ;D
Odpowiedz
03-01-2012, 09:52,
#6
RE: Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
Technologie, sport, niedługo rowery nie tylko w odpowiedniej teorii, ale również i w praktyce hehe Smile
Odpowiedz
31-08-2013, 09:02,
#7
RE: Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
W wolnym czasie tylko piłkaWinkinteresuje się tym i sam troche obstawiam, więc chcąc nie chcąc musze hehe
Odpowiedz
02-09-2013, 22:49,
#8
RE: Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
zarabianie przez internet i tak jak kolega comanche piłka nozna - też wpadłem w sidła bukmaherkiTongue
Odpowiedz
03-09-2013, 13:48,
#9
RE: Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
Niedługo będzie pewniak do obstawianiaWinkNASI GRAJĄ!!!! Kto się odważy postawić? Ja złamanego grosza już nie dam na Polaków, zbyt wiele raze mnie zawiedli hehe, oczywiście trzymam za nich kciukiWink
Odpowiedz
04-09-2013, 22:34,
#10
RE: Co lubicie robić ?Wasze hobbby, oderwanie się od gsm ;]
I bardzo dobrze comancheSmileNaszych tylko można oglądać, ale nie że stawiać odrazu jakaś kase;p Tak mi się wydaje, ale nie znam się na tyle bo nie obstawiam hehe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości