Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamy GSM
05-08-2013, 13:08,
#1
Reklamy GSM
Ja kilka dni temu miałem następującą sytuację. Dzwoni telefon, odbieram. Odrazu słyszę panią która przez najbliższe 3 minuty nie daje mi dojść do słowa. Pytamm się o co chodzi. Ona na to że moi znajomi polecili mnie jako osobę zainteresowaną udziałem w prezentacji garnków i akcesoriów kuchennych. Moje zaskoczenie było spore ale ok, pytam się tej pani czy mogłaby mi podać nazwisko tych moich znajomych. Po chwili zastanowienia odpowiada mi że nie ma problemu i już sprawdza w systemie. Znów chwilka czekania, po której słyszę że niestety system jeszcze nie ma wygenerowanych danych tych znajomych, ale oni na 100% zapraszają mnie na prezentacje. Po tych słowach powiedziałem pani że ładnie chcą nabijać ludzi w butelkę i rozłaczylem się.

I teraz niech ktoś mi powie, czy to już naprawdę aż taka desperacja kieruje tymi firmami że chcą w tak prymitywny sposób robić z ludzi "debili"? Jak może wiedzieć pani telemarketerka kto mnie zaprasza jeśli tego nie ma w komputerze jak zresztą sama do tego się przyznała? Przecież to zwykłe naciąganie i nie mają prawa się wybronić bo podczas tej rozmowy sami sobie zaprzeczają. Poprostu dramat...
Odpowiedz
05-08-2013, 13:15,
#2
RE: Reklamy GSM
No są męczące te reklamy, faktycznie. Jak widać wyżej etody którymi zaczynają się posługiwać ci ludzie wołają o pomstę do nieba, poprostu tragedia... Nie wiem czy nie ma możliwości zablokowania tego typu ofert?
Odpowiedz
07-08-2013, 14:13,
#3
RE: Reklamy GSM
To jest poprostu jakaś masakra!!! Nienawidze tego, jeśli dzwoni już numer zastrzeżony to staram się nie odbierać wogóle... Najgorzej jak telemarketer jest już doświadczony i nie da ci dojść do słowa, a ty stoisz i musisz wysłuchać całości aby na końcu powiedzieć "nie, dziękuję"Smile
Odpowiedz
08-08-2013, 12:04,
#4
RE: Reklamy GSM
Ja miałem od tamtego telefonu przerwę do dziś... Nie odebrałem zastrzeżonego dwukrotnie i pani zadzwoniła ze zwyłego nr. Wzięła mnie sposobem można powiedzieć, to mogłi równie dobrze dzwonić z pracy itp;P
Odpowiedz
08-08-2013, 22:35,
#5
RE: Reklamy GSM
No to widze że nie ma osoby która by się z tym problemem nie borykła... Dziś dostałem telefon z zaproszeniem na kolacje darmową. A wiecie co najgorsze??? Telefon odebrała moja żona i się zgodziła... W poniedziałek wieczorem wybije godzina prawdy hehe
Odpowiedz
09-08-2013, 15:47,
#6
RE: Reklamy GSM
No to kolego ładnie umoczyłeśTongueJuż więcej nie pozwalaj żonie odbierac nieznanych numerów hehehe. Ale fakt, zauważcie że kobiety są bardziej podatne na tego typu chwyty itp...
Odpowiedz
10-08-2013, 14:44,
#7
RE: Reklamy GSM
Cytat:Już więcej nie pozwalaj żonie odbierac nieznanych numerów hehehe

święta prawdaTonguea tak wogóle to wczoraj mieliśmy znów telefon od tej pani i kolacja przeniesiona jest na średę, więc godzina prawdy zostaje odroczonaSmile
Odpowiedz
11-08-2013, 16:51,
#8
RE: Reklamy GSM
No to nie wiem jak inni ale ja czekam z ogromną niecierpliwością na relacje z tej kolacji heheheSmileMoźe akurat bedzie milo i przyjemnie inic pani nie będzie wam wciskać na siłę;p
Odpowiedz
19-08-2013, 10:01,
#9
RE: Reklamy GSM
no troszke to trwało ale mam w końcu obiecaną relację do zdaniaSmileByliśmy na tej kolacji, zamówienie wyglądało tak, że był to narmalny posiłek składający się z 2-giego dania i czegoś do picia. Pani która nam towarzyszyła sprytnie starała się nas podejść oferując ciągle swoje produkty, jednak my skutecznie się opieraliśmy i po kolacji współpraca została skończona heheTongue
Odpowiedz
19-08-2013, 16:04,
#10
RE: Reklamy GSM
a jakich produktów dotyczyła kolacja?

tak wogóle to jest to całkiem innowacyjny i ciekawy chwytmarketingowyTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości