Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile wydajesz na rozmowy?
03-08-2013, 13:32,
#1
Ile wydajesz na rozmowy?
Ile wydajecie na rozmowy miesięcznie? Ile minut, ile sms-ów, jaki pakiet itpSmile

Ja za sprawą darmowych minut zamykałem się w moim Mix-ie Orange. Miałem co miesiąc około godziny darmowych minut do wszystkich siecie i to w zupełności mi wystarczało. Ponad to dostawałem na miesiąć również 500 darmowych smsów bądź 250 mms-ów. Wysokośc abonamentu w mMix-ie wynosiła 30 złotych. Jednakże po przygodach z tą firmą zerwałem umowę i przeniosłem się do sieci Play. Jestem jej użytkownikiem od stosunkowo niedawna więc nie mogę jednoznaznie twierdzić jak to będzie z płaceniem rachunków, ale zanosi się na pobicie tego wyniku z OrangeWink
Odpowiedz
05-08-2013, 18:09,
#2
RE: Ile wydajesz na rozmowy?
Witam, ja na swoje rozmowy telefoniczne wydaje 50 złotych miesięcznie. Obecnie posiadam telefon na kartę w Orange, co miesiąc doładowuje konto za kwotę 50 złotych i to w zupełności wystarczaWink
Odpowiedz
08-08-2013, 12:06,
#3
RE: Ile wydajesz na rozmowy?
A z jakich pakietów korzystasz do tegoTongue? Bo nie wierze że zamykasz się w 50 złotych bez tak zwanych "dopalaczy" heheheWink
Odpowiedz
08-08-2013, 22:32,
#4
RE: Ile wydajesz na rozmowy?
Ja posiadam skromny abonament w wysokości około 30 złotychSmileEwentualnie do teg odokupie czasem jakiś pakiecik na smsy i jest superSmileOczywiście wszystko w Plusie
Odpowiedz
09-08-2013, 15:49,
#5
RE: Ile wydajesz na rozmowy?
Cytat:A z jakich pakietów korzystasz do tego? Bo nie wierze że zamykasz się w 50 złotych bez tak zwanych "dopalaczy" hehehe

No coś tam dokupuje hehe, rozgryzłeś mnieSmileNa internet musze pakiecik mieć i na rozmowy również pakiet...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości