Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbieram opinie o Galaxy S
12-12-2011, 23:06,
#1
Zbieram opinie o Galaxy S
Witam , tak jak w temacie zbieram opinie o samsungu galaxy S , wiem , że w sieci ich nie brakuje ale chciał bym znać zdanie jakiś posiadaczy tego telefonu nie ukrywam że się nim interesuje jednak narazie fundusze nie pozwalają i próbuje odratować swoją v trójeczkę . pozdrawiam liczę na odpowiedzi
Odpowiedz
13-12-2011, 20:22,
#2
RE: Zbieram opinie o Galaxy S
O.0 To bardzo porządny telefon, mam dużą styczność z telefonami i często widuję galaxy S. Dotyk jest bardzo dobry, system również bardzo funkcjonalny. Troszkę cena może straszyć ale jest OK
Odpowiedz
13-12-2011, 20:58,
#3
RE: Zbieram opinie o Galaxy S
Miałem ten telefon kilka dni, był ok, wszystko fajnie dopóki nie spadł z 0.5m na dywan, rozpadł się i już się nie włączył. Teraz czeka na naprawę w szufladzie.
Odpowiedz
14-12-2011, 10:22,
#4
RE: Zbieram opinie o Galaxy S
Jak dla mnie ten telefon to cegła , jest ogromny i nie za dobrze leży w mojej małej dłoni , no chyba ze lubisz takie duże telefony , moim zdaniem jest wiele fajniejszych i bardziej funkcjonalnych telefonow od tego no i mniejszych oczywiscie
Odpowiedz
14-12-2011, 20:38,
#5
RE: Zbieram opinie o Galaxy S
Bolek10, przesadzasz i to grubo, żadna cegła, on po prostu jest funkcjonalny. Jeżeli masz na niego kase to możesz śmiało kupować, nie zawiedziesz się. Tylko pilnuj go i strzeż przed upadkami !
Odpowiedz
16-12-2011, 11:56,
#6
RE: Zbieram opinie o Galaxy S
Chyba się nie skusze , wiem ze jest to duży telefon , ale nie myslałem że az tak , miałem się okazje pobawic galaxym ale tą mniejszą wersją i nie byłem zachwycony a eska jest jeszcze większa więc chyba sobie odpuszcze nie mam aż tak dużych kieszeni <rotfl>
Odpowiedz
27-12-2011, 08:17,
#7
RE: Zbieram opinie o Galaxy S
Też jestem za Kapitanem Bombą. Telefon wcale nie jest wielki. Jeśli chcesz mieć odpowiedni telefon, tzw. kombajn telefoniczny to niestety, ale o mniejszych będzie bardzo trudno myśleć. Galaxy jest mniejszy od nowych modeli Nokii i LG, tak więc jest to i tak sporego formatu sukces.
Odpowiedz
03-01-2012, 09:39,
#8
RE: Zbieram opinie o Galaxy S
Normalny telefon ze wszelkimi plusami ogólnie. Minus to stara wersja Androida, ale jeśli się nie myłę, to chyba samemu można sobie z tym poradzić jakoś Wink
Odpowiedz
20-11-2013, 11:35,
#9
RE: Zbieram opinie o Galaxy S
Telefon świetny. Jeden z najlepszych, moim zdaniem, na rynku. Bardzo dobrze wykonany, wytrzymały i funkcjonalny. Osobiście nie mam do niego żadnych zarzutów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości