Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motorola v3 jak wgrac nowy system
12-12-2011, 23:03,
#1
Motorola v3 jak wgrac nowy system
Witam mam v3 która leży od dawna nie użytkowana chciał bym do niej wgrać nowy system bo ten szwankuje , min nie działa wyświetlacz ten na klapce , ogólnie telefon się nie przyzwoicie zachowuje szybko pada mu bateria , mogli byście mnie pokierować jak wgrać system a możne nie bawić się i zanieść telefon do serwisu , chce go uratować gdyż potrzebuje dodatkowy telefon do sms-ów a z tego mi się fajnie je pisało .
Odpowiedz
13-12-2011, 20:34,
#2
RE: Motorola v3 jak wgrac nowy system
To jest dość stary telefon i niewiem czy sobie poradzisz, mogę go od Ciebie odkupić albo zamienić się, ja dam nokie ale to już szczegóły na PW. Na tym forum administrator jest bardzo OK także z nim wszystko załatwimy.
Odpowiedz
13-12-2011, 21:06,
#3
RE: Motorola v3 jak wgrac nowy system
Mam trochę sprzętu do takiej roboty. Jeżeli chcesz to możemy się dogadać że Ci to zrobię za małą odpłatą.
Odpowiedz
14-12-2011, 10:34,
#4
RE: Motorola v3 jak wgrac nowy system
Wiecie co ;D nie no wgranie softa do v3 to dziecinada , naprawdę motorola jest tak prostym pod względem oprogramowanie telefonem ze potrzeba dwóch programów kabla i trochę zaciętości , ale kto wie czy te twoje problemy z tym telefonem to wina oprogramowania coś mi sie wydaje ze wina leży nieco głębiej.
Odpowiedz
17-12-2011, 14:52,
#5
RE: Motorola v3 jak wgrac nowy system
Wkurzyłem się , teraz już w ogole jest nieżywa ta motka , oddaje ją na serwis niech sobie z nią radzą .
Odpowiedz
22-12-2011, 21:33,
#6
RE: Motorola v3 jak wgrac nowy system
Oddałeś już ? Ile Cię skasowali, ja bym Ci dał wskazówki jak za darmo to zrobić. Trzeba było poczekać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości