Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd za granice
11-12-2011, 18:47,
#1
Wyjazd za granice
Witam, za tydzień jadę do Niemiec na pół roku i przydałby się jakiś telefon i korzystna niemiecka sieć.

Co możecie polecić ? i jakie tam w ogóle są sieci, wiem tylko o vodafone
Odpowiedz
11-12-2011, 18:54,
#2
RE: Wyjazd za granice
a w niemczech korzystam z uslug Vodafone i jestem bardzo zadowolony. zasieg ma bardzo dobrySmile, roaming bezpłatnySmilewiec nie masz problemu wyjezdzajac gdziekolwiek poza granice niemiec, minuta rozmowy kosztuje 0,39 a sms 0,19 poza tym na wszystkie numery sieci vodafone i wszystkie numery stacjonarne dzwonisz jak długo chcesz a płacisz tylko za pierwsza minute 0,39.
co do ceny startera nic ci nie mogę powiedzieć, bo to zależy od aktualnej promocji

pozdrawiam
Odpowiedz
12-12-2011, 11:01,
#3
RE: Wyjazd za granice
Tak również ,polecam Vodafone , korzystanie z polskiej komórki w Niemczech jest zupełnie nie korzystne , minuta rozmowy kosztuje 0,39 a sms 0,19 z tym się zgadzam , jak najbardziej vodafone to góru ;]
Odpowiedz
12-12-2011, 16:42,
#4
RE: Wyjazd za granice
Bedąc w angli korzystałem z O2 mieli bardzo dobre i korzystne oferty , nie wiem natomiast jak jest w Niemczech , czy tam też jest ta sieć , ale na twoim miejscu rozejrzał bym się za 02 naprawde swietna oferta .
Odpowiedz
13-12-2011, 21:09,
#5
RE: Wyjazd za granice
Wybrałem Vodafone, dzięki wszystkim za pomoc. Jeżeli chcecie abym wam pomógł to piszcie, aktywnie udzielam się na tym wspaniałym forum, Hej pozdrawiam
Odpowiedz
14-12-2011, 13:10,
#6
RE: Wyjazd za granice
Możesz mi podesłać na PW jaką masz taryfe,, jakie stawki i w ogółe wszystko? Ktoś z mojej rodziny niedługo jedzie za granice i mnie prosił żebym znalazł jak najtańsze rozmowy do polski z niemczech
Odpowiedz
22-12-2011, 21:49,
#7
RE: Wyjazd za granice
Jakie masz stawki w tym Vodafone? Chyba oni mają taką bardzo średnią oferte w tym kraju
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości